Nr katalogowy: 346

Leonard PĘDZIAŁEK (ur. 1949)

Nr katalogowy: 346

Funky 2, 2019

akryl, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. na odwrocie, na płótnie, z prawej u dołu: Leonard Pędziałek / LP (monogram wiązany) 2019 oraz tytuł na odwrocie, na płótnie z
estymacja: 2 500 - 3 000 zł