Nr katalogowy: 332

Bronisław KRAWCZUK (1935-1995)

Nr katalogowy: 332

Boisko

olej, pilśnia; 31 x 69 cm;
sygn. p.d.: B. KRAWCZUK
estymacja: 4 000 - 5 000 zł