Nr katalogowy: 333

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

Nr katalogowy: 333

Ogród niepielony, 1992

olej, płótno,
73,5 x 91,5 cm;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł