Nr katalogowy: 114

Nr katalogowy: 114

Sztućce środka stołu

srebro , metal złocony; łyżka - dł. 24,5 cm, szer. 8,1; łyżka sitkowa - dł. 22,5 cm, szer. 6,5 cm
Francja, pocz. XX w.
estymacja: 900 - 1 200 zł