Nr katalogowy: 1405

Wojciech MATUSIK ( ur. 1977)

Nr katalogowy: 1405

Kolczyste, 2019

olej, płótno. 40 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Wojciech Matusik 2019.
estymacja: 900 - 1 200 zł