Nr katalogowy: 1404

Wiesław KOZUB, XX w.

Nr katalogowy: 1404

Z cyklu Pejzaże, 2019/20

olej, collage, płyta; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: WKozyb (ryte w warstwie malarskiej
estymacja: 900 - 1 200 zł