Nr katalogowy: 404

Waleria MATELSKA (ur. 1994)

Nr katalogowy: 404

Ludus I, 2018

akryl, płótno; 160 x 77 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie p. d.: Waleria Matelska / Ludus. Miłość egoistyczna / Miłość zabawa I / Cykl „Przezwyciężyć samot
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł