Nr katalogowy: 334

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 334

Koszyk z tykwami, 1997

olej, płótno; 65,5 x 75,5 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł