Nr katalogowy: 333

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

Nr katalogowy: 333

Itea II, 1983

olej, płótno; 85,5 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak 83.;
estymacja: 11 000 - 14 000 zł