Nr katalogowy: 327

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Nr katalogowy: 327

Ostrowik, 1999

akwarela, pastel, papier, 28,5 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: JSienicki' 99 (ołówkiem).
estymacja: 4 500 - 5 500 zł