Nr katalogowy: 326

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 326

Stary malarz (Paul Cézanne), 1993

olej, płótno; 140 x 200 cm;
sygn. po prawej: AZ. 93 (monogram wiązany, ryte w warstwie malarskiej);
estymacja: 30 000 - 40 000 zł