Nr katalogowy: 311

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 311

Róża czerwona, 1976

akryl, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. l .d.: Dominik;
estymacja: 24 000 - 28 000 zł