Nr katalogowy: 312

Wojciech CIEŚNIEWSKI (ur. 1958)

Nr katalogowy: 312

Toledo, 2000

olej, płótno, 100 x 120 cm;
na odwrocie opis autorski: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / „TOLEDO” / OL. PŁ. 100 X 120 CM / 2000 R.
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł