Nr katalogowy: 301

Teresa TYSZKIEWICZ (1953-2020)

Nr katalogowy: 301

Szpilki i ludzie, 1986

szpilki, technika mieszana, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: Teresa TYSZKIEWICZ / 1986 / Epingles et peuple (ołówkiem).
estymacja: 50 000 - 60 000 zł