Nr katalogowy: 1601

HUTA SZKŁA EGERMANN

Nr katalogowy: 1601

Komplet 6 kieliszków do wina

szkło przeźroczyste, kryształowe, powlekane kobaltem, złocone; wys. 19,5 cm;
Czechosłowacja, Novy Bor; 2 poł. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł