Nr katalogowy: 1078

Feliks Michał DZIEWAŃSKI (1863-1947)

Nr katalogowy: 1078

Cyganka wróżąca z kart

olej, płótno; 73,5 x 53 cm;
sygn. i dat. p.g.: M. Dziewański / 1886
estymacja: 12 000 - 14 000 zł