Nr katalogowy: 1024

Malarz nieokreślony XVIII / XIX w.

Nr katalogowy: 1024

Jezus

olej, deska; 39,5 x 32,5 cm;
obraz przed konserwacją.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł