Nr katalogowy: 1014

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 1014

W parku

litografia barwna, papier; 13 x 17 cm (wymiar odbitki);
sygn. p. d.: J Hrynkowski (ołówkiem).
estymacja: 900 - 1 200 zł