Nr katalogowy: 1009

Kamil MACKIEWICZ (1887-1931)

Nr katalogowy: 1009

Czyściec niemiecki - Moje przeżycia w obozie jeńców.

Kraków [1919], wydawnictwo tygodnika satyryczno-politycznego „Szczutek” we Lwowie.
30 x 23 cm; oprawa oryginalna broszurowa z faksymile sygnatury autora.
estymacja: 900 - 1 200 zł