Nr katalogowy: 1005

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916)

Nr katalogowy: 1005

Typ wschodni

litografia, papier; 25 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na płycie l. d.: Tadeusz Ajdukiewicz / 1881;
estymacja: 900 - 1 200 zł