Nr katalogowy: 60

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 60

Róże w wazonie, puzderko i filiżanka

olej, tektura; 34 x 99 cm (w świetle oprawy);
sygn. po prawej: a. Karpiński.
estymacja: 17 000 - 22 000 zł