Nr katalogowy: 40

Adam MALINOWSKI (1829-1892)

Nr katalogowy: 40

Pejzaż z chatą

olej, płótno dublowane; 48 x 62,5 cm;
sygn. l. d.: Adam Malinowski (słabo czytelnie)
estymacja: 18 000 - 25 000 zł