Nr katalogowy: 39

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 39

Graecia rediviva - tryptyk, 1929

olej, deska; 31,5 x 24 cm (kwatery boczne) oraz: 44 x 23 cm (kwatera środkowa);
sygn. na każdym obrazie: Wlastimil Hofman, prawa kwatera datowana 1929
estymacja: 40 000 - 50 000 zł
Cena sprzedaży 35 000 zł