Nr katalogowy: 26

Edward MATUSZCZAK (1906-1965)

Nr katalogowy: 26

Zima w górach - Roztopy, 1935

olej, tektura; 24,5 x 30,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: Matuszczak / 1935;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł