Nr katalogowy: 25

Adolf BEHRMAN (1876-1942)

Nr katalogowy: 25

Palestyńskie wybrzeże

olej, sklejka; 41 x 55 cm;
sygn. p. d.: Behrmann.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł