Nr katalogowy: 23

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 23

Bukiet kwiatów, 1916

olej, płótno dublowane; 33,5 x 41 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1916 / W. de Terlikowski.
estymacja: 5 500 - 7 500 zł