Nr katalogowy: 24

Henryk BERLEWI (1894-1967)

Nr katalogowy: 24

Martwa natura z wiśniami, 1948

olej, płótno; 48 x 57 cm;
sygn. p. d.: H. BERLEWI, datowany na krawędzi po prawej stronie: 1948,
na odwrocie okrągłe stemple
estymacja: 250 000 - 300 000 zł