Nr katalogowy: 1830

Nr katalogowy: 1830

Skrzynia cechu murarzy, z kluczem

konstrukcja dębowa, okleiny mahoniowe, intarsja (brzoza?); żelazo, brąz; wys. 42 cm;
Niemcy, ok. poł. XIX w.
estymacja: 3 600 - 4 600 zł