Nr katalogowy: 1828

Firma zegarmistrzowska SAMUEL MARTI & Cie

Nr katalogowy: 1828

Zegar kominkowy z markieterią w typie Boulle’a

drewno czernione, szylkret, blacha mosiężna grawerowana,
brąz złocony, szkło, emalia, stal; wys. 46 cm; Francja, Paryż, Rue Charlot, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł