Nr katalogowy: 1821

Nr katalogowy: 1821

Szpada paradna, francuska

stal, brąz złocony, drewno hebanowe; dł. głowni 80,8 cm, dł. całk. 94,5 cm.
Francja, XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł