Nr katalogowy: 822

Firma brązownicza BRACI ŁOPIEŃSKICH

Nr katalogowy: 822

Para kandelabrów empirowych, z głową Merkurego

brąz złocony i patynowany, cyzelowany, moletowany; wys. 60 cm, podstawy 12,2 x 12,2 cm.
Polska, Warszawa, pocz. XX w. (nie sygnowane).
estymacja: 14 000 - 18 000 zł