Nr katalogowy: 808

Michael KRANTZ (czynny 1787-1816?)

Nr katalogowy: 808

Zegarek kieszonkowy

srebro, szkło, brąz złocony; średnica 6 cm, głęb. 2 cm;
Warszawa, pocz. XIX w.
estymacja: 28 000 - 36 000 zł