Nr katalogowy: 1708

Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget

Nr katalogowy: 1708

Dzbanek do kawy

plater na miedzi częściowo złocony cechowany; wys. 19,5 cm, szer. 21,7 cm, głęb. 12 cm;
Warszawa, lata 50.XIX w. (po 1852)
estymacja: 1 600 - 1 900 zł