Nr katalogowy: 719

Spółdzielnia Imago Artis (czynna 1945-1998)

Nr katalogowy: 719

Cukiernica puszkowa

srebro próby 3 częściowo złocone cechowane; waga 304 g.
Kraków, lata 60. XX w. (po 1963)
estymacja: 4 600 - 5 400 zł