Nr katalogowy: 1604

Manufaktura Porcelany w Miśni

Nr katalogowy: 1604

Lampa porcelanowa z dekoracją dalekowschodnią, w oprawie z brązu

porcelana, farby naszkliwne, złocenia, oprawa mosiężna, klosz plastikowany, lamowany pasmanterią, wys. 50 cm (całość),
trzon porcelanowy; XX w.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
Cena oferowana 1 300 zł