Nr katalogowy: 1034

Wacław DAWIDOWSKI (1882-1962)

Nr katalogowy: 1034

Łódź na plaży w Jastarni, 1935

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Jastarnia Bór 935. / W. Dawidowski.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł