Nr katalogowy: 1023

Eugeniusz WRZESZCZ (1851-1917)

Nr katalogowy: 1023

Pejzaż

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 38 x 50 cm;
sygn. l. d.: E. Wrzeszcz.
estymacja: 3 600 - 4 600 zł