Nr katalogowy: 12

Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)

Nr katalogowy: 12

Hiszpania - Przed katedrą; z cyklu: Katedry

olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. l. d.: KMackiewicz;
estymacja: 35 000 - 40 000 zł