Nr katalogowy: 1906

Nr katalogowy: 1906

Komódka

fornirowana różą, z dekoracja intarsjowaną w formie przestrzennej kostki rzymskiej,
66 x 50,5 x 39 cm, Francja, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł