Nr katalogowy: 906

Nr katalogowy: 906

Kątnik z drzwiczkami żaluzjowymi

konstrukcja dębowa, okleiny mahoniowe, mosiądz, skóra tłoczona, intarsja; wys. 75 cm, boki 83 cm, głęb. 58 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł