Nr katalogowy: 1205

ABBA FENICHEL (1906-1986) wg;Pracownia Artystyczno-Metalowa S.LUCHTERA, monogramista„H.CH"

Nr katalogowy: 1205

Rabin nad talmudem

blacha mosiężna repusowana, pasmanteria, oprawa drewniana, czerniona,
gipsatura, złocenie; wymiary w świetle 40.5 x 30,7 cm; Kraków, 2 tercja XX w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł