Nr katalogowy: 1020

Joseph PRESSMANE (1904-1967)

Nr katalogowy: 1020

Pejzaż wiejski

akwarela, papier; 30,5 x 15,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: J. Pressmane.
estymacja: 1 100 - 1 400 zł
Cena oferowana 900 zł