Nr katalogowy: 49

Allaert van EVERDINGEN (1621-1675)

Nr katalogowy: 49

Pejzaż z wodospadem i postaciami

olej, płótno dublowane, 91,5 x 71,5 cm;
sygn. p.d.: EVERDINGEN
estymacja: 140 000 - 160 000 zł