Nr katalogowy: 40

Adolf EBERLE (1843-1914)

Nr katalogowy: 40

Babunia

olej, deska; 47,5 x 58 cm;
sygn. i opisany l. d.: Adolf Eberle Munchen;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł