Nr katalogowy: 35

Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947?)

Nr katalogowy: 35

Po polowaniu

olej, płótno na podkładzie z tektury; 51 x 81 cm;
sygn. p. d.: F. Zygmuntowicz;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł