Nr katalogowy: 22

Nathan GUTMAN (1898-1987)

Nr katalogowy: 22

W synagodze

olej, płótno; 61,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: N Gutman.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł