Nr katalogowy: 14

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 14

Samotne drzewo

olej, tektura; 63 x 47 cm;
sygn. l. d.: aneri;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł