Nr katalogowy: 4

Artur WASNER (1887-1939)

Nr katalogowy: 4

Motyw wiejski

olej, płótno dublowane; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: A Wasner.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł