Nr katalogowy: 3

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 3

Nad rzeką w Bystrej

akwarela, gwasz, tektura; 46,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. d.: jFałat / Bystra.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena oferowana 40 000 zł