12 lutego 2020

Aukcja: 12 lutego, godz. 19.30

pon. - pt.: 11 - 19
sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia poaukcyjne:

Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

Katarzyna Marciniak
k.marciniak@rempex.pl
tel. +48 669 111 109

zobacz regulamin aukcji

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

1403
Nr katalogowy: 403 Superman, 2006
akryl, płótno; 100 x 130 cm;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Adrian PURGAŁ

1404
The Horse grafika komputerowa, techniki mieszane, glicee na podłożu Hahnemuhle German Ething; 88,5 x 105 (w świetle oprawy);
sygn. i opisany wraz z nakładem u dołu: 10/5
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Małgorzata JASTRZĘBSKA (UR. 1975)

1405
556, 2017 olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: MJ / 556,
estymacja: 1 200 - 2 000 zł

Nadia SITNIKOVA

1406
Find a horse, 2019 akryl, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: SITINIKOVA oraz monogram wiązany;
estymacja: 1 200 - 1 500 zł

Magdalena NAŁĘCZ (ur. 1970)

1407
Wspomnienie z Krety III, 2005 olej, płótno, 100 x 115 cm;
sygn. p. d.: M. NAŁĘCZ ;
estymacja: 4 000 - 5 600 zł

Oriraf R. TARNAWSKI

1408
Mati, 2017 terakota, malowana częściowo farbą złotą i czarną; wys. 41,5 cm;
sygn. i dat. na podstawie: Oriraf 2017.
estymacja: 900 - 1 200 zł

Ryszard WICHTOWSKI

501
Hipopotam II, 2016 ceramika szkliwiona; wym. 18 x 37 x 14 cm;
sygn. i nr na spodzie: HIPOPOTAM II / 2/100 / R. Vichtovski / 2016.
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena oferowana 800 zł

Ryszard WICHTOWSKI

502
Nosorożec, 2016 ceramika szkliwiona; wym. 19,5 x 34 x 15 cm;
sygn. i nr na spodzie: NOSOROŻEC / 9/100 / R. Vichtovski / 2016.
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena oferowana 800 zł

Mariusz DYDO (ur. 1979)

503
Para żubrów, 2015 ceramika szkliwiona w kolorze kobaltowym ze złotymi rogami; wys. 22 i 11,5 cm;
sygn. na spodzie duży żubr: MARIUS DYDO (wycisk w formie gmerku artysty), 69/201
estymacja: 1 200 - 1 600 zł

Para foteli tapicerowanych

504
tkanina, drewno czernione; wys. 77 cm, szer. 61 cm, gł. 68 cm; Europa Zachodnia, 2 poł. XX w. [Meble po starannej renowacji].
estymacja: 2 200 - 2 900 zł

Ryszard KOSZELA

505
Para świeczników stal malowana na czarno i srebrno; wys. 27 cm i 33 cm.
estymacja: 300 - 400 zł

Małgorzata KOT (ur. 1962) - model, dydodecor

506
Kaczka, wzór: Classic, 2015 ceramika szkliwiona; wym. 32 x 18 x 29 cm;
sygn. na spodzie: model: MKot / dydodecor project / MARIUS DYDO (gmerk farbą), 8/2015 (farbą).
estymacja: 900 - 1 200 zł

Słoń

507
szkło warstwowe, barwione w masie i przeźroczyste, podstawa marmurowa; 35 x 17 x 9 (z podstawą);
Włochy, l. 70 XX w.
estymacja: 1 300 - 1 700 zł
Cena oferowana 1 000 zł

Lampa z dwoma kloszami

508
metal (mosiądz?), regulowana wysokość; wys. 190 cm; śr. podstawy 26 cm; Europa Zachodnia, 3 ćw. XX w.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena oferowana 1 300 zł

Lampa podłogowa ze ściemniaczem

509
metal niklowany, matowy i polerowany; wys. 190 cm, podstawa w kształcie sześcioboku 25 x 36 cm.
Europa Zachodnia, 3 ćw. XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Cena oferowana 1 500 zł

Kai KRISTIANSEN - projektant

510
Krzesło skóra?, drewno; 75 x 50 x 50 cm, wys. siedziska 45 cm;
Dania, 2 poł. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 800 zł
Cena oferowana 1 800 zł

Lampa biurkowa w stylu art déco

511
drewno, metal niklowany, szkło prasowane, powlekane; wys. 60 cm, podstawa: 21,5 x 21,5 cm; klosz: wys. 12 cm, śr. 35 cm;
Europa Zachodnia, 3 ćw. XX w.
estymacja: 2 900 - 3 800 zł
Cena oferowana 2 600 zł

Para foteli

512
drewno, skóra barwiona, drewno malowane; w składzie: dwa fotele tapicerowane: wys. 77 cm, szer. 65 cm, gł. 67 cm;
Niemcy (?), 2 poł XX w.;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł